Lyžiarská škola - Martinské hole ubytovanie - Martinky ubytovanie - Winter Park Martinky

Odhlásiť sa
Prejsť na obsah

Detská lyžiarska škola


Chcete naučiť svoje deti lyžovať?
Máme pre ne pripravenú detskú lyžiarsku škôlku s lanovým vlekom a mnohými atrakciami. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín ich bezpečne zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Pod vedením starších kamarátov - skúsených učiteľov lyžovania sa deti zoznámia so zázračným kobercom, terénnymi nerovnosťami, slalomovými bránami. Čakajú ich rôzne prekážky, ktoré sa naučia prekonávať hravou formou. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.


Zverte ich do rúk profesionálov.
Ušetríme Vám veľa času, námahy a predídeme možným zlozvykom. Odmenou Vám budú ich rozžiarené tváre, rýchle športové napredovanie a veľa zážitkov s novými kamarátmi.

Lyžiarska a snowboardová škola

Neviete sa lyžovať?
Páči sa Vám tento šport? Tak neváhajte a zverte sa do rúk profesionálnych učiteľov lyžovania. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín Vás zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Naša výuka vychádza z rakúskej metodiky, ktorú prispôsobíme Vašim schopnostiam. Mimoriadnu pozornosť venujeme najmenším lyžiarom. Používame rôzne pomôcky, ktoré výuku uľahčia, urýchlia a spríjemnia. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.


Ste dobrý lyžiar?
Hľadáte nové zážitky a dimenzie?
Chcete sa znovu zamilovať? Vyskúšajte FUNCARVING. Po inštruktáži a prvých pokusoch sa pre Vás dynamická jazda na hranách stane neodmysliteľnou samozrejmosťou.
Zvolíte si radšej jednoduchú akrobaciu? Zabavte sa s nami na extrémne vykrojených a krátkych lyžiach (SNOWBLADE). Určite Vás prekvapia svojou jednoduchou ovládateľnosťou.

Učaroval Vám SNOWBOARDING? Nechajte si poradiť ako na to. Ušetríte čas, vyhnete sa zlozvykom a predídete zbytočným úrazom. Prevedieme Vás metodikou snowboardingu a odhalíme jeho jedinečnosť.


Kontakt GSM:
+421-907-20 23 96

Cenník
lyžiarska a snowbordová škola

1
hodina

2
hodina
Ďalšia
hodina

1 osoba
30,- €
28,- €
25,- €
2 osoba
23,- €
20,- €
16,- €
3 osoby
18,- €
15,- €
12,- €
4 a viac
osôb
14,- €
12,- €
10,- €


 

Návrat na obsah