Lyžiarská škola - Martinské hole

Prejsť na obsah


Detská lyžiarska škola


Chcete naučiť svoje deti lyžovať?

Máme pre ne pripravenú detskú lyžiarsku škôlku s lanovým vlekom a mnohými atrakciami. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín ich bezpečne zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Pod vedením starších kamarátov - skúsených učiteľov lyžovania sa deti zoznámia so zázračným kobercom, terénnymi nerovnosťami, slalomovými bránami. Čakajú ich rôzne prekážky, ktoré sa naučia prekonávať hravou formou. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.


Zverte ich do rúk profesionálov.

Ušetríme Vám veľa času, námahy a predídeme možným zlozvykom. Odmenou Vám budú ich rozžiarené tváre, rýchle športové napredovanie a veľa zážitkov s novými kamarátmi. Cenník>>


Lyžiarska a snowboardová škola


Neviete sa lyžovať?

Páči sa Vám tento šport? Tak neváhajte a zverte sa do rúk profesionálnych učiteľov lyžovania. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín Vás zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Naša výuka vychádza z rakúskej metodiky, ktorú prispôsobíme Vašim schopnostiam. Mimoriadnu pozornosť venujeme najmenším lyžiarom. Používame rôzne pomôcky, ktoré výuku uľahčia, urýchlia a spríjemnia. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.

Ste dobrý lyžiar?

Hľadáte nové zážitky a dimenzie?

Chcete sa znovu zamilovať? Vyskúšajte FUNCARVING. Po inštruktáži a prvých pokusoch sa pre Vás dynamická jazda na hranách stane neodmysliteľnou samozrejmosťou.
Zvolíte si radšej jednoduchú akrobaciu? Zabavte sa s nami na extrémne vykrojených a krátkych lyžiach (SNOWBLADE)
. Určite Vás prekvapia svojou jednoduchou ovládateľnosťou.


Učaroval Vám SNOWBOARDING? Nechajte si poradiť ako na to. Ušetríte čas, vyhnete sa zlozvykom a predídete zbytočným úrazom. Prevedieme Vás metodikou snowboardingu a odhalíme jeho jedinečnosť.


Cena skupinovej výuky pre skupiny 5 a viac osôb začína od 33 eur za deň. Cena individuálnej výuky (1, 2, 3 alebo 4 osoby) začína od 7 eur za hodinu za osobu.
Kompletný cenník>>


Kontakt GSM:
+421-907-20 23 96
Návrat na obsah